Praktikant Kelli praktika keskpunkt

Mina olen Kelli Aia ning võib-olla olen Sulle tuttav juba 2019. aasta kevadest, mil Instaris praktikal olin. Nüüd olen taas paar nädalat Instaris praktikandina toimetanud ning täna on minu praktika keskpunkt, st pool praktikat on läbi ja pool veel ees. Kust ma pärit ja millega tegelenud olen, saab pikemalt lugeda eelmise aasta postitusest.

Võrreldes eelmise korraga, mil Instaris praktikal olin ja alles kommunikatsiooni maailma tegemisi tundma õppisin, siis nüüdseks olen mõned nädalad olnud värske Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste bakalaureusekraadi omanik. Saan öelda, et loodetavasti on iga lõpp uue ja veelgi põnevama seikluse algus. 

Selleks, et uued seiklused saaksid hoogsalt alata, on vaja koguda kogemust ja just selle tõttu olen ka jälle Instaris praktikal. Rakendan ise ülikoolis õpitud teadmisi ja õpin Instari vahvalt tiimilt, kuidas teha sotsiaalmeedia sisu ja blogipostitusi. Samuti õpin põhjalikumalt tundma tööandja brändingu maailma ja löön vaikselt taustajõuna kaasa ka Instari klientide tööandja brändingu projektides. Lisaks sellele aitan korrastada Eesti Atraktiivsete Tööandjate uuringu tulemusi, mis avalikustatakse juba 11. septembril toimuval Eesti Atraktiivsemate Tööandjate päeval.

Kui Sul on mulle küsimusi, siis kirjuta julgelt kelli.aia@instar.ee