Atraktiivsete Tööandjate Päev

Juba 15. aastat toimub septembrikuus aasta ootatuim atraktiivsete tööandjate üritus, kus võtame kokku suurima tööootuste uuringu tulemused. Atraktiivsete Tööandjate Päeval, kus osaleb ligi 140 inimest, tutvustame väga oodatud värskeid tööootuste uuringute tulemusi (kogenud töötajad, tudengid ja kutsekoolide õpilased) ning jagame välja aukirjad Eesti kõige atraktiivsematele tööandjatele!

Üritust on kajastatud meedias. Viimastel aastatel on üritust kajastanud ERR, TV3 ja Kanal2. Üritusel osalevad nii avalikukui erasektori esindajad, peamiselt personalijuhid koos tegevjuhtidega

Atraktiivsete Tööandjate päev toimub 4. septembril 2024. 

Vaata eelnevatest aastatest pilte siit:

2023. aasta Atraktiivsete Tööandjate Päev Vaticanis

2022. aasta Atraktiivsete Tööandjate Päev Fotografiskas

Sündmuse partneriks on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

Värbamisturundus- auhinnad KICKOFF

Instar korraldab igal aastal kevaditi värbamise ja tööandja brändingu teemalist konkurssi, eesmärgiga tunnustada Eesti silmapaistvaid, edukaid ja sihtrühmi kõnetavaid värbamise ja tööandja brändingu tegusid.

Konkursi käigus nomineeritakse möödunud aastal silma jäänud värbamise ja tööandja brändingu kampaaniaid, -videoid, uudseid töökuulutusi, loovlahendusi jpm.

Suveseminar

Südasuvel, kui enamik juba puhkab, meeldib Instarile kutsuda kokku personalivaldkonnast huvitatud ja organisatsioonikultuuri eest hoolitsejaid suveseminarile, et vabamas õhkkonnas arutada põletavate teemade üle. Seda kõike ikka vabas vormis, suvise kokteili ja väikeste suupistete saatel.

World Employer Branding Day

Instar on Eestipoolseks kogukonnapartneriks maailma tööandja brändingu tippsündmusele World Employer Branding Day.

Järgmine World Employer Branding Day toimub 9-11. oktoobril 2024 Amsterdamis!

Sündmuse kohta leiad rohkem infot SIIT.