Atraktiivsete Tööandjate Päev

Iga aasta septembrikuus võtame kokku suurima tööootuste uuringu tulemused Atraktiivsete Tööandjate Päeval, kus tutvustame väga oodatud värskeid tööootuste uuringute tulemusi (kogenud töötajad, tudengid ja kutsekoolide õpilased) ning jagame välja aukirjad Eesti kõige atraktiivsematele tööandjatele!

Sündmuse partneriks on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

Värbamisturundus- auhinnad KICKOFF

Instar korraldab koostöös CV-Online’iga igal aastal kevaditi värbamise ja tööandja brändingu teemalist konkurssi, eesmärgiga tunnustada Eesti silmapaistvaid, edukaid ja sihtrühmi kõnetavaid värbamise ja tööandja brändingu tegusid.

Konkursi käigus nomineeritakse möödunud aastal silma jäänud värbamise ja tööandja brändingu kampaaniaid, -videoid, uudseid töökuulutusi, loovlahendusi jpm. Nomineerimine kestab kuni 6. veebruar 2024 ja seda saab teha SIIN.

Sündmus toimub tänavu 13. märtsil 2024! Lisainfo SIIN.

Suveseminar

Südasuvel, kui enamik juba puhkab, meeldib Instarile kutsuda kokku personalivaldkonnast huvitatud ja organisatsioonikultuuri eest hoolitsejaid suveseminarile, et vabamas õhkkonnas arutada põletavate teemade üle.

Seda kõike ikka vabas vormis, suvise kokteili ja väikeste suupistete saatel. Sündmuse koostööpartneriteks on olnud CV-Online ja Bravest.

World Employer Branding Day

Instar on Eestipoolseks kogukonnapartneriks maailma tööandja brändingu tippsündmusele World Employer Branding Day.

Järgmine World Employer Branding Day toimub 9-11. oktoobril 2024 Amsterdamis!

Sündmuse kohta leiad rohkem infot SIIT.