Värbamisturundusauhinnad 2023 aasta konkursile laekus rekordarv töid!

Konkursile laekus läbi aegade rekordarv töid – 91 värbamisturunduse ja tööandja brändingu tegu ning 36 aasta värbaja nominatisooni!

Sellel aastal juba viiendat korda viib Instar koostöös CV-Online’iga läbi värbamisturunduse ja tööandja brändingu teemalise konkurssi, eesmärgiga tunnustada Eesti silmapaistvaid, edukaid ja sihtrühmi kõnetavaid tegusid. 

Kokku nomineeriti 91 silma jäänud värbamise ja tööandja brändingu kampaaniat, -videot, uudset töökuulutust, loovlahendust. Lisaks selgub kõige innovaatilisem värbaja 36 nominendi seast. 

Aasta värbamisturundustegude nominendid on: 

APL Fresh Food OÜ, Apranga OÜ, AS G4S Eesti, BENU apteegid, birkle IT Estonia, Bolt Technology OÜ, Breakwater Technology OÜ, Circle K Eesti AS, Eesti Energia, Elisa Eesti AS,Fujitsu Estonia, GPV Estonia AS, Hansabuss, HANZA Mechanics Tartu, Helmes AS, Hurtigruten Estonia OÜ ,Kaitseressursside Amet, Kõu Mobility grupp, Lidl Eesti OÜ, Nordea Bank Abp Eesti filiaal, Nortal, Pipedrive, Politsei- ja Piirivalveamet, Prisma Peremarket AS, SA Noored Kooli, Sanomar Kinnisvarahooldus OÜ, SMIT, SOL Baltics OÜ, Statistikaamet, Swedbank, Tallinna linn, Tammiste Personalibüroo OÜ, Tele2 Eesti AS, Trinidad Wiseman OÜ, Ergo ja Viru vangla 

Võitjad kuulutatakse välja juba 16. märtsil toimuval VärbamisturundusauhinnadKICKOFF üritusel. 

“Rekordarv nominatsioone näitab, et tööandja brändingu ja turunduse teema on järjest olulisem ja üha enam mõeldakse ka sellele, et see on strateegiline tegevus. Selleks, et hea tööandjana silma paista, ei piisa enam ainult ühekordsest välisest tegevusest, vaid süsteemsus on see, mis toob edu. Kui esimesel aastal oli umbkaudu 10 nominatsiooni, siis sellel aastal laekunud 91 nominatsiooni näitavad, et tööandja turunduse vajalikkust ning ka kasu näevad järjest rohkemad ettevõtted. Kuna mündil on alati kaks poolt, siis see loomulikult tähendab ka seda, et konkurents on muutunud veel tihedamaks. Tööotsija jaoks on see suur võit – neil tekib parem ülevaade, mis tööturul toimub ning millised erinevad tööandjad on,” kommenteeris konkursi korraldaja ja Instari tegevjuht Kersti Vannas

Aasta parima värbaja nominendid on:  

Andra Valdmann, Angela Uljas (Mapri Ehitus), Angelika Pruel, Anita Kirotar (Kõu Mobility OÜ), Brit Pannel (Hurtigruten Estonia), Carina Narusk, Christoph Wiederhold (HappyHire), Eha Täht (Nordea Estonia), Grete Tammlo, Heleri Leinsaar (Magnum AS), Iren Tomski (CV Partner OÜ), Kalle Ots (Kaitseressursside Amet), Kätlin Treima (Grant Thornton Baltic OÜ), Katre Meos (Foxway OÜ), Kerli Hollo (Bigbank AS), Kerli Möldre (Tele2 Eesti AS), Kerli Strazdins (Elektrum Eesti OÜ), Kristel Paenurm, Kristiina Saal, Kristin Annask (Apollo Grupp OÜ), Liina Meerits (Skeleton Technologies), Liisi Niisuke (Brandem), Mari Lill (GPV Estonia), Maria Rudkowski (Breakwater Technology OÜ), Mariana Mutso (Kõu Mobility Group OÜ), Merly Mägi (Politsei- ja Piirivalveamet), Paula Pascual Núñez (Wise), Pille Kesküll (Tallinna Strateegiakeskus), Pille-Riin Tammela (SOL Eesti), Roland Luik, SA Noored Kooli tiim (Anna Leena Raud, Eveliina Ots, Kärt Lehis), Siim Jürise (Kõu Mobility OÜ), Sören Jakobson (Haridus- ja Teadusministeerium), Töötukassa laiendatud värbamistiim (Karin Pulst, Kristin Tamm, Evelin Ausmees, infotunde läbi viinud töötajad: Karin Oder, Kaie Kivisaar, Anu Karu, Aleksandra Muravjova, Astrid Rohtmets, Silja Veerme), Triin Laanemaa (GPV Estonia AS), Vlada Viktorova (DPD Eesti). 

CV-Online turundusjuht, konkursi korraldaja Karla Oder lisab: “Konkurents tööturul paneb organisatsioone tegutsema kandidaadikeskselt ja innovaatiliselt, mis aitab neil leida oma tiimidesse kõige paremini sobivaid talente või tõsta oma praeguste töötajate rahulolu. Kickoff konkursi olemegi loonud selleks, et inspireerida ka teisi organisatsioone tegudele ja tunnustada iga aasta kõige silmapaistvamaid värbamislahendusi. Hästi läbimõeldud värbamisprotsess on konkurentsieelis ja taolised konkursid aitavad viia selle mõtte kõigi tööandjateni.” 

Aasta värbamisteod ja aasta värbaja valib välja žürii koosseisus:  

Anneli Aab (AA Meedialahendused), Helo Tamme (Eesti HR Selts), Kai Saard (PARE) , Karla Oder (CV-Online/CV.ee), Kersti Vannas (Instar), Liina Kippasto (Lidl; KICKOFF 2022 Grand Prix võitja), Mailis Neppo (Delfi Meedia), Ottomar Tamm (Velvet, TULI), Tiina Hiob (TLÜ Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi reklaamiteooria ja reklaamipsühholoogia). 

Konkursi ja VärbamisturundusauhinnadKICKOFF ürituse kohta leiab lisainfot: https://hr.cv.ee/kickoff  

Konkurssi korraldavad Instar ja CV-Online Estonia.