5 võimalust, kuidas karjääriüritusel silma paista

Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus Võti Tulevikku toimub sellel aastal juba 33. korda. Karjääriüritust Võti Tulevikku korraldab Tallinna Tehnikaülikooli tudengiorganisatsioon BEST-Estonia.

Eneli, Erle ja Elsbet Instarist käisid samuti karjäärimessil uudistamas, kuidas Eesti ettevõtetel läheb, mida nad tööotsijatele pakuvad ning milliseid eristuvaid lahendusi tudengite meelitamiseks välja oli mõeldud.

Millega karjääriüritusel tudengite tähelepanu püüda?

Atraktiivne väljapanek

Loo kaasahaarav boks ja kasuta visuaalefekte, mis tõmbavad tähelepanu. Tutvusta ettevõtte tegevusala ja räägi ettevõtte kultuurist. Jaga tudengitele erinevaid infomaterjale ja bränditud esemeid.

Praktiline kogemus

Paku tudengitele tegevusi, mille käigus saavad nad lahendada reaalseid probleeme, millega ettevõte igapäevaselt tegeleb.

Loosimäng

Koosta ettevõtte tegevusvaldkonda käsitlev küsimustik, mille täitmisel on võimalus võita auhindu. Auhindadeks on bränditud esemed. Palu tudengitel täita lühike ankeet, mille tulemusel on neil võimalus osaleda loosis. Loosi välja külaskäik ettevõttesse.

Mäng

Mängu kasutamine aitab luua lõbusama keskkonna, meelitades ja hoides tudengeid ettevõtte boksi juures kauem. Mäng on hea viis edastada ettevõtte sõnumit ning küsida tudengilt küsimusi ettevõttest teadlikkuse kohta.

Bränditud esemed ja toit

Viimastel aastatel on muutunud populaarseks merchiks bränditud sokid. Sokkide jagamine tudengitele on väga mõistlik, sest tegemist on praktilise esemega. Samuti on hea meelitada tudengeid erinevate küpsetiste, smuutide, puuviljade, aga ka jäätisega. See on võimalus hoida tudengeid pikemat aega ettevõtte boksi juures.

Kui ka Sina tahad olla silmapaistvam, kuid ei tea, kust alustada, siis kirjuta meile ja aitame Sind suure rõõmuga!

Lisaks saad tulla inspiratsiooni täis hommikuseminarile 16. märtsil Erinevate Tubade Klubisse, kus toimub Värbamisturundusauhinnad – KICKOFF 2023.