Väikeste sammudega suure eesmärgi suunas

Minu nimi on Veeti ja olen uus turunduspraktikant Instar Finlandis! Tahaksin teile rääkida natuke endast ja sellest, kuidas ma Instarisse jõudsin. Töötajana pean end andmepõhiseks turundusstrateegiks. Pidev soov õppida on loonud mulle palju võimalusi oma karjääris inimesena areneda. 

Olen põline tamperelane, aga täpsemalt olen veetnud suurema osa oma elust Tamperest poole tunni kaugusel Vesilahti külas. Igatsen sageli maarahu ja lopsakate metsade värskust, kuid pole hetkekski kahetsenud oma otsust minna linna, kus on rohkem võimalusi professionaalseks arenguks. Minu esimene samm turunduse valdkonnas oli otsus minna Jyväskylä Rakenduskõrgkooli õppima rahvusvahelist kaubandust. Leian, et turunduse vallas saan ühendada huvi loometöö vastu andmete ja uuringutega. 

Minu koolis veedetud aja krooniks oli kindlasti minu üliõpilasvahetuse Hongkongis. Nägin turundust ja rahvusvahelist kaubandust uudsetest vaatenurkadest ning tunnen, et õppisin seal palju enamat kui ainult seda, mida kursused pakkusid. Hongkongi õpikliima oli väga konkurentsitihe ja seega sain ettekujutuse, kui palju pean tulevikus oma karjääri nimel pingutama. Öösel ülikooli raamatukogus õppides piilusin ringi ja märkasin, et raamatukogu on endiselt tudengeid täis. Hindan kõrgelt vahetuses veedetud aega, sest see õpetas mulle visadust.   

Lisaks päevasele õppele olen töötanud ka juhendajana ning läbinud iseseisvaid kursuseid erinevates ainevaldkondades, näiteks programmeerimises. Vabal ajal naudin kas discgolfi mängimist või arvutitega tegelemist. 

Teadsin juba õpingute ajal, et tahan töötada keskkonnas, kus meeskond üheskoos käib ühte jalga, et arendada nii äri kui ka iseennast. On kirjeldamatult oluline, et tööandja toetaks töötaja arengut. Tööpildi kohandamine vastavalt meeskonna huvidele aitab igal töötajal anda ettevõttesse praegu ja tulevikus parima panuse. Edukas, ehtne ja pidevalt arenev tööandja bränding on oluline iga ettevõtte jaoks, olenemata selle suurusest. Instar pakub mulle julgustavat keskkonda arenemiseks ja seetõttu olen põnevil selle teekonna üle, mille koos ette võtame. 

Kui Sul on küsimusi tööandja brändingu kohta, siis võta julgelt ühendust e-posti teel veeti.aramo@instar.fi ja saame täpsemalt arutada!