Kutsume tööandja brändingu aasta tippsündmusele – World Employer Branding Day tuleb taas!

Maailma suurim tööandja brändingu konverents World Employer Branding Day toimub sel aastal 12.-14. oktoobril Lissabonis. Tule kaasa! See on üritus, kus astuvad üles valdkonna tipptegijad tervest maailmast ja tegemist on „kui sind ei ole kohal, ei ole sind olemaski“ tüüpi konverentsiga.

Üritus toob Lissaboni kokku üle 600 tööandja brändingu asjatundja rohkem kui 45 erinevast riigist. Kolme päeva jooksul jagavad mitmed maailma juhtivad ettevõtted koos parimate tööandja brändingu agentuuridega oma kogemusi. Sel aastal astuvad üles sellised gurud nagu näiteks Microsoft, Facebook, Netflix, Google, Amazon, Mercedes-Benz, Apple jne.

Oleme ürituse ametlik partner

Instar EBC on World Employer Branding Day ametlikuks partneriks ja nagu meil juba kombeks on, paneme ka sel aastal kokku pisikese ja eksklusiivse, umbkaudu 10-liikmelise meeskonna, kellega koos Portugali inspiratsiooni ja tarkusi koguma sõidame.

Instari World Employer Branding Day eripakkumine sisaldab:

  • Piletit World Employer Branding Dayle (13. oktoober);
  • Piletit õhtusele kokteilipeole (13. oktoober);
  • Linnaekskursiooni Lissabonis (14. oktoober);
  • Kahte tööandja brändingu ootuste ja kogemuste jagamise üritust Tallinnas:
    – esimene toimub enne World Employer Branding Day üritusele sõitmist;
    – teine kokkuvõttev ja muljetav kohtumine toimub pärast üritusel käimist.
  • Ühist konverentsi külastamist ja muljete vahetamist teiste Eesti tööandja brändingu valdkonna entusiastidega ja meie oma Eesti tööandja brändingu eksperdi Kersti Vannasega.

Hind: 645€
*Hinnas ei sisaldu majutus ja lennupiletid.

Rohkem infot inspiratsioonirohke ürituse kohta leiad World Employer Branding Day kodulehelt.

Vaata ürituse esinejaid.

Ootame sind kampa! Anna meile oma osalemissoovist märku hiljemalt 31. juuliks meiliaadressile kersti.vannas@instar.ee, et teaksime sinuga arvestada. Kohtade arv on piiratud!

Boonusena on Lissabonis oktoobrikuus tavaliselt mõnusalt soe ja päiksepaisteline! Väidetavalt on september ja oktoober lausa parimad kuud külastamiseks ja oma suve pikendamiseks.