Kommunikatsioonipisikuga ettevõtete tuuma jahil

Uuel aastal uue hooga – jaanuari keskel liitus meie tiimiga projektijuht Liis Kass!

Liisi huvi tööandja brändingu vastu kasvas välja PwC-s, kus ta osakonna tehnilise konsultandi ja hiljem personalispetsialistina nii juhtimissüsteemide parandamise kui tööandjaturundusega kokku puutus. Just struktuurne ja sisuline lähenemine loovale valdkonnale on see, mis teda tööandja brändingu juures köidab.

Instariga liitus Liis soovist aidata ettevõtetel oma (potentsiaalse) töötajaskonnaga siiramalt, sisulisemalt ja mõjusamalt suhelda. Eesmärk on kogu organisatsioonisisesest ja -välisest infovoost leida üles tuum, mis töötajaid enim kõnetab, ning luua sidus ja haarav jutustus ettevõttest kui tööandjast. 

Huvi kirjasõna ja süsteemide vastu on Liisi elus lisaks usinale lugemisele kulmineerunud õigusteaduse bakalaureusekraadiga Tartu Ülikoolist. Lõpusirgel on magistriõpingud Tartu Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise õppekaval. Vabal ajal naudib ta loodusretki, lugemist (viimane lemmik T. Zeldini “Inimsuhete ajalugu“) ja päriselul põhinevaid filme, olgu need dokumentaalid või komöödiad.

Instaris on Liisi ülesandeks tööandja brändingu projektide elluviimine. Seega: kui teil on soov oma ettevõtte värbamistegevused uuele tasemele viia, andke sellest märku liis.kass@instar.ee.

Instar on tööandja brändingu agentuur, mis tegeleb 2007. aastast tööandja maine alaste uuringute läbiviimisega ja tööandja brändingu täisteenuste pakkumisega Balti riikides. Instar on üle-euroopalise tööandjabrändinguga tegelevate agentuuride EAEBA liige.