Selgusid 2021. aasta värbamisturundusteo ja aasta värbaja konkursi nominendid

Värbamisturunduse auhindade konkursile laekus sel korral nominente eriti palju: värbamisturundusteo konkursile tuli 21 ja aasta värbaja konkursile lausa 26 nominatsiooni.

Aasta värbamisturundusteo auhinna kandidaadid: AFS IT Services Estonia OÜ, AS Hansabuss, Breakwater Technology OÜ, Eesti Energia, Elisa Eesti AS, FIFAA AS, HRS Solution, Kaitseministeerium, Level up, Nortal AS, Politsei- ja Piirivalveamet, Recruitment Software OÜ, Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, SA Noored Kooli, SEB Pank AS, Sky Media (Raadioreklaami OÜ), Studioworks OÜ, Swedbank, Tele2 Eesti AS ja TS Laevad OÜ.

Nominentide hulgast valib zürii välja finalistid. Võitjad kuulutatakse välja juba 11. märtsil toimuval virtuaalsel värbamisüritusel KICKOFF2021.

„Igal aastal üllatab meid nominentide tegevaldkonna ja tegude mitmekesisus. Sel aastal on tunne seda erilisem, sest paljude jaoks on see aasta olnud tõeliselt raske ning oma organisatsiooni värbamisalaseid eesmärke on tulnud varasemaga võrreldes märksa loovamalt ja kitsamates oludes lahendada. Loodan, et iga-aastane konkurss pälvib üha enam populaarsust personaliinimeste hulgas, sest meil on üksteiselt nii palju õppida ning iga tegu väärib ka märkamist ja tunnustamist,” kommenteeris ettevõtmist CV-Online’i turundus- ja teenindusjuht Maris Viires.

Aasta värbaja tiitli nominendid: Ave Arras, Egle Saska, Eliisabet Käbin, Elin Kard, Elke Joosep, Geirit Ehasoo, Gelly Mikko, Hedvi Kink, Jaanika Kahju, Julia Jolkin, Kadi Niggulis, Kadri Avloi, Kaili Milk, Käthe-Riin Tull, Kerli Möldre, Kerstin Piik, Ketlin Kasak, Kristel Kraag, Kristiin Koppel, Laura Paurson, Lea Urb, Marina Sonn, Minna-Maria Lõbus, Noored Kooli värbamistiim (Margot Lillemägi, Eveliina Ots, Vladislav Lušin), Sigrid Sinnep ja Tarmo Müürsepp.

Kolm finalisti selguvad peagi ja neile paneb auhinna välja žürii esimees, Helo Tamme, kinkides oma pühenduse ja autogrammiga raamatu „Praktiline värbamisturunduse käsiraamat”.

Konkursi korraldaja ja Instar EBC tegevjuht Kersti Vannas lisab, et värbamisturunduse ja tööandja brändi loomise valdkond on suhteliselt uus. „Seda olulisem on jagada ja tunnustada Eesti organisatsioonide parimaid edulugusid, et inspireerida teisi ning näidata ka skeptikutele, et uudne lähenemine tasub ka rahaliselt ära.”

Sel aastal on konkursil rekordarv värbamisturundusteo nominete. Konkurss on tihe, kuid üks on kindel: seekordsed 2021. aasta värbamiteo nominendid on kõik juba võitjad – võitjad töötajate leidmise ja oma töötajate hoidmise sõjas, kommenteeris Vannas. „Sama lugu käib ka kõigi suurepäraste värbajate kohta, kes on välja toodud. Kui eile olite te oma nomineerijatele silma jäänud, siis täna saab avalikkus laiemalt teadlikuks, kes on Eesti tegijamad, uuendusmeelsemad ja tulemuslikumad värbajad.”

Aasta värbamiste ja värbaja valib välja zürii, kuhu kuulub Helo Tamme (zürii esimees ja värbamisblogi „Mis muudab töökuulutuse atraktiivseks”), Kärt Kinnas (PARE), Kai Miller (Personaliuudised.ee), Berit Grossberg (SMIT), Maris Viires (CV-Online), Piret Potisepp (Eesti Kaubandus-Tööstuskoda) ja Chris-Helin Loik (Lennuliiklusteeninduse AS).

Instar EBC ja CV-Online Estonia korraldavad juba kolmandat korda värbamisturunduse auhindade konkurssi. Konkursi ja 11. märtsil toimuva KickOff 2021 ürituse kohta leiab info siit.