Atraktiivsete Tööandjate päev 2021

Aasta oodatuim päev on kohe-kohe ukse ees! 6. septembril toimub Atraktiivsete Tööandjate päev, kus tutvustame väga oodatud, värskeid 2021. aasta töö-ootuste uuringute tulemusi (kogenud töötajad, tudengid ja kutsekoolide õpilased) ning tunnustame Eesti atraktiivsemaid tööandjaid.

Sel aastal Atraktiivsete Tööandjate päeval eriline rõhk strateegilisel tööandja brändingul . Kõnelema tulevad kogenud tipp- ja personalijuhid nii Eestist kui ka välismaalt, kes näevad strateegilise tööandja brändingu vajadust. 

Toimumise aeg: esmaspäev, 6. september 2021 kell 13.00-17.00
Toimumiskoht:  Rakett 69 Stuudiod Ülemiste ärilinnakus
Registreeriumine: Piletid on välja müüdud

ESINEJAD

ÜRITUSE AJAKAVA

12.00-13.00 Registreerimine ja kogunemine

13.00-13.15 Avasõnad Kersti Vannas (Instar EBC, tegevjuht) ja Piret Potisepp (Kaubandus-Tööstuskoda)

13.15-14.00 2021. aasta töö-ootuste uuringu ülevaade (ootused tööandjatele, toimivad infokanalid) ja töö-ootuste muutumine 12 aasta jooksul ning COVIDi ajal. Kersti Vannas (Instar EBC tegevjuht) ja Daisy Koorits (Instar EBC uuringute projektijuht)

14.00-14.30 Keskkonnateadlikkus ja jätkusuutlikkus on teemad, mida järelkasv ootab tööandjatelt. Marko Siller, Sustinere asutaja ja partner. Marko aitab ettevõtetel kujundada keskkonna ja ühiskondlikku jätkusuutlikkust arvestavaid strateegiaid, ärimudeleid ja kommunikatsiooni. Enam kui 10-aastase kogemuse vältel on ta nõustanud börsi- ja riigifirmasid Eestis, Lätis ja Leedus, samuti teisi suuremaid ja väiksemaid äriettevõtteid Baltikumis ja Põhjamaades.

14.30-15.00 Vestlusring – Strateegia, mitmekesisus, saadikud ja tööandja kuvand. Kuidas tööandjana päriselt ka olla jätkusuutlik koos töötajatega? Mida teha, et teid päriselt ka usutaks? Ja kuidas saada oma töötajad saadikuna sõnumeid kandma?

Vestlejad: Tiina Drui (Eesti Energia), Triin Sikkal (Playtech Estonia), Anni Piiroinen (Tampere Ülikooli kommunikatsioonitudeng, Instari Soome praktikant) ja Karl Mell (Rakett 69 teadussaate 2021 võitja ja triatleet)

15.00-15.30 Kohvipaus

15.30-16.00 Väärtused ja väärtuspakkumine. Hans räägib tööandja brändi, mitmekesisuse ja väärtuste teemal: ” If your values have no risk, they have no value„?  Hans Petter Stub, tööandja brändingu strateeg, juhatuse liige European Association of Employer Branding Agencies, Whydentify kaasasutaja/partner

16.00-16.20 Atraktiivsete tööandjate auhindamine: Instar EBC koos Eesti Kaubandus- ja tööstuskojaga. Auhinnad annab üle Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts

16.20-16.35 Võitjate vestlusminutid nelja valdkonna esindajaga

16.35-16.45 Võtame päeva kokku: Kersti Vannas, Instar EBC, tegevjuht , Piret Potisepp Eesti Kaubandus-ja tööstuskoda, teenuste direktor

16.45-17.00 Kook, kohvi ja loosimine💙 Atraktiivsete tööandjate pildistamine

Atraktiivsete tööandjate päeva moderaatorid on Kersti Vannas Instarist ja Piret Potisepp Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojast.

OSTA PÄÄSE KOHE!

Üritus on piiratud osalejate arvuga, et tagada ohutus ja hoida meie kõige väärtuslikumat vara – tervist.
Seega soovitame kiiresti registreeruda.

PILETID ON VÄLJA MÜÜDUD!

INFO OSALEJATELE

Ootame Teid üritusele esmaspäeval, 6. septembril algusega kell 13.00 Rakett 69 stuudiotes (Valukoja 12, Ülemiste City, Tallinn). Registreerimine algab 12.15.

KORRALDUSLIK

Üritusel kuulutatakse välja atraktiivsemad tööandjad vahemikus 15.50-16.20. Juhul, kui Teie organisatsiooni nimi välja hõigatakse, siis palume teil tulla lavale aumärki vastu võtma. Kohal on ka fotograaf, kes teeb kõigist võitjatest ja osalejatest pilti.

Ürituse lisainfo: https://fb.me/e/iukK9wZxI

PARKIMINE

Autoga tulijatel soovitame parkida Rakett 69 stuudiote juures olevasse tasulisse parklasse.

Tähtis – kui on selgunud, et Teil ei ole siiski võimalik üritusest osa võtta, palun andke sellest esimesel võimalusel teada info@instar.ee

ANNAME ENDAST KÕIK, ET ÜRITUSEL OLEKS OHUTU.

Jälgime koroonaviiruse leviku ja olukorraga seotud ametlikke juhiseid ja kindlasti ei soovi me riskida oma üritustel osalejate tervisega.

Tagame piisavalt ruumi, et tunneksid end ohutult.

◾️ Kontrollime vaktsineeritust, läbipõdemist ja negatiivset PCR testi koroonapassi QR-koodi põhjal.

◾️ Aktsepteerime vaid 05.09.2021 (mitte varem) antud negatiivset PCR testi.

◾️ Aktsepteerime vaid kohapeal tehtud kiirtesti. Soovist kiirtesti teha palume korraldajaid teavitada! 

Rakett 69 Teadusstuudiod paluvad testitegijatel kanda sees maski.

Igasuguste sümptomite (nõrk kurguvalu, köha, nohu, palavik või lihtsalt halb enesetunne) esinemisel palume jääda koju! 

Olulise info Atraktiivsete Tööandjate päeva ja teiste esinejate kohta leiad ürituse Facebooki leheküljelt.


Sinu Instari meeskond

Lisainfo: info@instar.ee