Ole kohal 1️⃣3️⃣. veebruaril värbamisturunduse tippsündmusel KICKOFF 2020!

Juba teist aastat järjest viivad CV-Online Estonia ja tööandja brändingu agentuur Instar EBC läbi Eesti värbamisturunduse uuringut, selgitamaks välja kõige silmapaistvamad värbamise edulood ja tunnustamaks ka uuenduslikumat ja tulemuslikumat värbajat. Eesti kõige säravam värbaja ja erilised värbamisturundusteod selguvad 13. veebruaril KICKOFF 2020 värbamisturundusauhindadel.

Sündmuse eesmärgiks on julgustada ja inspireerida Eesti personalivaldkonna inimesi kastist välja mõtlema ning avaldada tunnustust silma paistnud ettevõtmistele. Lisaks soovime, et tööotsijateni jõuaksid sisukad tööpakkumised ja tööpakkujad leiaksid seeläbi sobivamad inimesed.

„Edukas on kampaania, mis pole lihtsalt ilus, vaid see, mis läheb sihtrühmale südamesse. Hea kampaania algab suurepärasest sihtrühma tundmisest ning julgest loovideest,“ kommenteeris Instari tegevjuht Kersti Vannas.

KICKOFF 2020 värbamisturundusauhinnad jagatakse 13. veebruaril Tallinnas, Erinevate Tubade Klubis kell 8:30-13:00.

CV-Online turundusjuht Maris Viires selgitas ürituse tagamaid: „Näeme, et klientide vajadused ja ootused värbamisele on muutumas. Need kliendid, kellele oleme pakkunud juurde ka videoturunduse, sotsiaalmeedia ja e-mail turunduse tuge, on mõistnud, kui oluline on terviklik ja strateegiline lähenemine eesmärkide saavutamisel,“

Eelmise aasta võitjate kohta on võimalik lugeda siit.

Meie ja CV-Online Estonia / CV.ee teist aastat toimuv VTA sai eelmisel aastal eriti lennult välja müüdud.
🔑Seega, tegutse kohe, enne kui piletid otsa saavad!
Osta pilet siit: https://www.surveymonkey.com/r/reg2020
Lisainfo: ▶https://www.facebook.com/events/960764660956035/

Instar on tööandja brändingu agentuur, mis tegeleb 2007. aastast  tööandja brändingu täisteenuse pakkumisega, tööandja maine uuringute läbiviimisega ja annab välja Eesti Atraktiivseima tööandja aumärki.

Soovi korral küsi lisa Instari tegevjuhilt Kersti Vannaselt, +372 5296166, kersti.vannas@instar.ee.