✨Instari kodukontori väljakutse✨

Kas Sa tunned, et liigud vähe? Jõusaalid on kinni, terviserajad ülerahvastatud, aga tahaks ikka midagi teha. Pakume nüüd võimalust oma tiimi kultuuri elavdada ja pakkuda mõnusat füüsilist koormust vahelduseks kodukontoris istumisele. Kaasake kogu oma tiim lõbusasse väljakutsesse! 

Esita vabalt valitud harjutusega väljakutse oma kolleegidele – 
1️⃣ tee video oma harjutusest 
2️⃣ tägi töökaaslane ja/või koostööpartner, kellele esitad järgmise päeva harjutuse väljakutse
3️⃣ kasuta #kodukontoriväljakutse 

Meie näitame eeskuju! Iga meie tiimiliige teeb igal järgneval päeval ühe harjutuse, mida jagab Instagrami ja Facebooki storys ning valib järgmise tiimi liikme ja hea partneri, kellele teatepulk üle anda. Võta mõni minut enda keha ja meele turgutamiseks.
🍒Instar esitas suure väljakutse CV-Online Estonia / CV.ee meeskonnale!💙 Tänases storys esitas Sandra Linde väljakutse ka meie analüütikule Anneli Villenthal ja väga heale kliendile Mailis Neppo.

Kutsume kõiki organisatsioone meie väljakutses osalema. Olge valmis end liigutama! Hoidke silm peal Instari Facebookil ning Instagramil ja tehke kaasa. Ilusat trenni!
Instar EBC eesmärk on aidata ettevõtetel olla atraktiivsed tööandjad, kes omavad motiveeritud, pühendunud ja lojaalseid töötajaid. Viime läbi värbamiskampaaniaid, uuringuid, pakume konsultatsioone ja aitame organiseerida kampaaniaid, mille eesmärk on kasvatada tugevaid tööandja brände. Pakume lähtuvalt kliendi soovidest ja vajadustest erinevaid tööandja brändingu teenuseid.

Võta meiega ühendust ja leiame sulle parima lahenduse! Johanna.odes@instar.ee