Tule võta osa VTA 2024 võidutööde seminaridest!

Meieni on pöördunud palju huvilisi, kes on tahtnud võidutöödest rohkem teada saada ning samuti küsida küsimusi võitjatelt endalt.

Sellel aastal on Instar koostöös CV-Online’iga juba kuuendat korda läbi viinud värbamise ja tööandja brändingu konkurssi, mille eesmärk on tunnustada Eesti silmapaistvaid, edukaid ja sihtrühmi kõnetavaid värbamise ja tööandja brändingu tegusid. Auhindu jagati kokku 14 kategoorias ning lisaks anti välja Hõbekala ja Kuldkala. Esimest korda premeeriti aasta tööandja brändingu spetsialisti.

Kategooriad, milles auhindu jagati, olid järgnevad:

 1. Video 
 2. Töökuulutus 
 3. Digimeedia kampaania
 4. Töötajakogemus
 5. Üritused 
 6. Loovlahendus, innovatsioon 
 7. Järelkasvu tegevused
 8. Integreeritud kampaania 
 9. Kandidaadikogemus 
 10. Tööandja saadikud
 11. Mitmekesisus ja kaasamine 
 12. Veebileht
 13. Tööandja brändi terviklahendus 
 14. Tööandja brändi juhtimine

Nüüd on võimalus tulla kuulama kõikide kategooriate võitjate lugusid kuue seminari jooksul, mis toimuvad Spring Hubis. Ühe seminari kestvus on kaks tundi, mis sisaldab endast nii võidutöö tutvustamise osa kui ka võimalust, et küsida küsimusi tööde kohta.

Seminaride toimumise kuupäevad:

🔸22. mai

🔸12. juuni

🔸10. juuli

🔸21. august

🔸30. oktoober

🔸13. november

Ühe seminari pilet maksab 39 eurot (lisandub KM), kuid kui broneerida koht kõigile kuuele seminarile korraga, siis on hinnaks 210 eurot (lisandub KM). Pileti hind sisaldab kohvi/teed ja suupisteid.
 
Kogunemine algab 8:30 ning üritus ise algab 09:00. Üritus lõppeb 11:00.
 
Värbamisturundusauhindade võidutööde seminarid annavad suurepärase võimaluse kuulata edukate ettevõtete kogemustest värbamise ja tööandja brändingu valdkonnas ning saada uusi ideid ja inspiratsiooni oma ettevõtte jaoks. Seega, ärge jätke võimalust kasutamata ja broneerige oma kohad juba täna!

 

Broneeri koht seminarile siin 👉

https://www.surveymonkey.com/r/VTAtalks

 

Kohtumiseni juba esimesel seminaril, 22. mail!