Suurpangast väikesesse firmasse maailma muutma

Oktoobris alustas Instaris tööd Evelin Ausmees, kes toob meile suurepärased turundusteadmised ja kogemused. Evelin on juhtinud turundusprojekte nii väiksemates kui ka väga suurtes ettevõtetes alates restoraniärist kuni finantssektorini välja, sealhulgas Eesti ühe hinnatuima tööandja juures – Swedbankis. Just seal sai ta Eestis ainulaadse kogemuse, kuidas hoida ja kasvatada sisemiste ja välimiste turundustegevustega tööandja mainet ning kuidas rakendada teadmisi turundusest töötajate värbamise juures.
„Kui Swedbanki puhul on tegemist turul väga tugeva tööandjaga ning üleüldse tuntud brändiga, siis Instaris loodan ma oma ideedega kaasa aidata paljude teiste Eesti ettevõtete kui heade tööandjate maine kujundamisele ja hoidmisele. Instar võib küll olla pisike ettevõte, kuid meeskonna hing ning pühendumus on suur – pidevalt on palju põnevaid projekte käsil. Loodangi, et üheskoos suudame me suurendada tööandjate teadlikkust töötajate suunal tehtavate tegevuste vajadusest oma igapäeva töös.“
Hariduselt on Evelin ärijuht, kes Tallinna Tehnikaülikoolis keskendus lisaks turundusele ka personaliteemadele. Tööst vabal ajal võib Evelini kohata kas koos perega looduses matkamas või spordiradadelt, kus ta valmistub järjekordseks maratoniks või triatloniks 😊 Veel armastab ta raamatuid ning usub, et me kõik saame kaasa aidata, et maailm muutuks puhtamaks ja rohelisemaks paigaks meile kõigile.
Instaris aitab Evelin uutel ning olemasolevatel klientidel leida parimaid lahendusi kujundamaks ja hoidmaks mainet nii praeguste kui tulevaste töötajate hulgas. Võta julgesti ühendust, kui soovid kas tööandja brändingu või turundusnõu saada!

Instar on tööandja brändingu agentuur, mis tegeleb 2007. aastast tööandja maine alaste uuringute läbiviimisega ja tööandja brändingu täisteenuste pakkumisega Balti riikides.