Südasuvine inspiratsiooniamps: Suveseminar toimub 10. juulil Suveterrassil!

Suvi on täies hoos ja mõnus jume ning paras ports D-vitamiini juba talveks tallele pandud. Suvi on ka parim aeg, et ammutada uut energiat ja teadmisi koos tõeliste oma ala professionaalidega personalivaldkonnast, et uuel hooajal uute ja praeguste trendidega kursis olla.  

10. juulil ootame kõiki personalivaldkonnast huvitatuid ja organisatsioonikultuuri eest hoolitsejaid juba traditsiooniks saanud südasuvisele tippsündmusele, et vabamas õhkkonnas arutada, kuidas üha vähem etteaimatavas majandusolukorras eristuda konkurentidest ning millised on parimad praktikad just praegu, et värvata uusi ja hoida praeguseid töötajaid. Seda kõike ikka vabas vormis, suvise moctaili/kokteili ja väikeste suupistete saatel. 

Räägime:

🍓Kuidas teha head postitust LinkedIn’is?

🍓Töötajate heaolust ja tervisest

🍓Tööandja brändingu praktikatest

Loomulikult naudime ka vabas õhkkonnas lihtsalt head seltskonda.

Suveseminar toimub mõnusas ja päikselisel Suveterrassil (Kai 5, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, 10111 Harju maakond) Üritus algab kell 14:00 ja lõppeb 17:00.

Esinejad ja täpsema kava kuulutame välja lähipäeval – nii, et hoidke meie blogil ja sotsiaalmeedial silm peal!

Kasuta imelist võimalust veeta üks mõnus suvine pärastlõuna kontorist väljas, kogu uusi tutvusi ja tunne rõõmu juba tuttavate nägemisest ja lae ennast inspireerivate näidetega! 

Hind: 39€ +KM 

Registreeru siit: www.surveymonkey.com/r/VTAtalks2024

 

Lisainfo saamiseks kirjuta: merilin.ilustrumm@instar.ee