Connecto AS tööandja bränd

Connecto on eestimaine ettevõte, kes tegeleb kaasaegse ühiskonna eluliinide – elektri-, gaasi- ja telekommunikatsioonivõrkude projekteerimise, ehitamise ja hooldamisega. Connecto meeskonda kuulub ligi 400 oma valdkonda hästi tundvat professionaali, kes tegutsevad üle Eesti.

Projekti käigus valmisid tegevuskava, tööandja lugu, väärtuspakkumine ja tööandja slogan. Lisaks lõime karjäärilehe, milles jagasime Connecto tööandja lugu, väärtuspakkumist, töötajate fotosid ja lugusid, selgitasime erinevate ametikohtade eesmärke ja sisu ning koostasime ja kujundasime töökuulutused.

Karjäärileht (https://karjaar.connecto.ee/)

Slogan

Loome koos elutähtsaid ühendusi

Tööandja lugu

Connecto on eestimaine ettevõte, kes tegeleb kaasaegse ühiskonna eluliinide – elektri-, gaasi- ja telekommunikatsioonivõrkude projekteerimise, ehitamise ja hooldamisega. Oleme uhked, et meie töö on oluline ja toetab riigi arengut. Suur osa meie tegevustest toimub värskes õhus ja kodumaa looduses.

Meie meeskonda kuulub ligi 400 oma valdkonda hästi tundvat professionaali, kes tegutsevad üle Eesti. Oleme oma klientidele lähedal, tunneme neid ja otsustame kiiresti. See kõik loob tugevad eeldused sujuvaks koostööks.

Peame tähtsaks, et meie inimesed oleksid tööd tehes ka õnnelikud. Seepärast toetame Sind andes kasutada kaasaegsed töövahendid, koolitades, rakendades uudseid töövõtteid. Nii loome üheskoos eeldused ohutuks töötamiseks. Oleme abivalmid ja sõbralikud ega unusta vürtsitada oma argipäevi hea huumoriga.

Väärtuspakkumine

Eesmärk

Meie eesmärk on luua katkematuid ühendusi – et tänavad oleksid valgustatud ja internetiühendus tagatud ka tormi ajal. Oleme uhked, et saame panustada Eesti ühiskonda luues ja hoides korras infravõrke, mille toel elutähtsad teenused toimivad.

Meeskond

Meie teame, et koos jõuame rohkem. Ühtehoidva meeskonnana on julge väljakutsetele vastu astuda. Kogenenud töökaaslastega saab alati nõu pidada. Meie juures ei jää Sa oma murega üksi. Oska ainult küsida ja üheskoos leiame lahenduse.

Vahendid

Sinu tervis ja ohutus on kõige väärtuslikumad. Anname Sulle õiged töövahendid, et saaksid igal pool professionaalselt tegutseda. Meie masinaparki kuulub eritehnika igaks olukorraks. Tule ja pane meie vahendid proovile.

Areng 

Ettevõttena oleme pidevas liikumises. Uudsed väljakutsed loovad uusi võimalusi. Tahame õppida ja areneda. Me märkame ka Sinu püüdlusi ja võimaldame Sul kasvada koos meiega.