Kuidas olla ilma rahaliste motivaatoriteta ainulaadne ja unustamatu? Loo üks rolecall!

12. märtsil 2016.a. toimus Tallinnas rahvusvaheline AIESEC´i kevadkonverents, kus üheks peaesinejaks oli Instari partner Kersti Vannas tööandja brändingu teemalise ettekandega.

 

 

Kas te olete kuulnud AIESEC´st?  AIESEC on see organisatsioon, kust tulevad mõtlemisvõimelised ja isesesivad noored. Just, just, need noored, keda enamus organisatsioone tikutulega taga otsib.

Kuidas suudab aga üks vabatahtlik organisatsioon selliseid noori endaga liita? Vastus on lihtne – ta pakub väljakutseid, arenguvõimalusi ja mis kõige olulisem, ta on kaasakiskuv, lõbujanuline ja lihtsalt fun.

 

Sellise kontseptsiooniga noorte organisatsioone on ka teisi, kuid AIESEC´i eristab väga tugev organisatsioonikultuur.  Selle üheks osaks on rolecall´d, mis on lahti seletatult AIESECi tantsud. Nende tantsude liigutusi teavad peast kõik AIESEC´i liikmed üle maailma olgu nad Eestist, USA´st, Hiinast, Keeniast või mõnest muust 126 AIESEC´i riigist.

Just see muudab organisatsiooni ainulaadseks ja eriliseks. Leidke oma Mojo (Mojo, oli tegur, mis muutis filmikangelase Austin Powers´i ainulaadseks ja eriliseks superkangelaseks)!

 

2016 aasta märtsi konverentsil vahetult enne Instari ettekannet toimunud  AIESECi rolecall (tants): https://goo.gl/photos/MdeA3mbvQxUQoujb7

AIESEC´st:

AIESEC (www.aiesec.ee) on peale 2. maailmasõda asututud tudengite organisatsioon. See aeg oli pingeline majanduslikult kuid lisaks selle valitses usalduskriis. AIESEC loodi eesmärgiga toetada rahu ning suurendada kultuuride vahelist teineteisemõistmist. Need eesmärgid on väga aktuaalsed ka täna. Täna on AIESEC esindatud 126 riigis ja omab  70 000 liiget! Eestis on AIESEC´l kolm organisatsiooni ülikoolide juures Tallinnas ja Tartus.

AIESECi tants
AIESECi tants