Euroopa tööandja brändingu tipptegijad tulevad esmakordselt Helsingisse, et jagada eksklusiivsel tööandja brändingu sündmusel parimaid praktikaid 

Meil avanes võimalus pakkuda Sulle ainulaadset võimalust kuulata maailmatasemel tööandja brändingu eksperte meile nii lähedal – üle lahe Helsingis juba järgmisel esmaspäeval – 3. juunil. 

Eksklusiivsel seminaril jagavad oma kogemusi tööandja brändingu agentuuride juhid, kes on loonud 1000 brände erinevatele organisatsioonidele alates Hispaaniast kuni Rootsini ja alates Inglismaa Politseist kuni globaalsete tootmishiidudeni.  

Nemad teavad:  

  • Kuidas luua tööandja brände, mis toimivad nii lokaalsel kui globaalsel turul?
  • Kuidas tööandja brände juhtida?
  • Kuidas tööandja bränding ära tasub ning kuhu tasub ja kuhu ei tasu investeerida?
  • Mida tulevik toob?

Mis toob tipp-tegijad Soome? Esmakordselt toimub Helsingis ka Euroopa tööandja brändingu tippagentuuride (European Association of Employer Branding Agencies) aastakokkutulek, mille lisaosana on eksperdid valmis võõrustajamaal ka oma kogemusi jagama. Tegemist on kasumit mitte teeniva üritusega ning seminari eesmärk on laiemalt tööandja brändingu kogukonda inspireerida, jagades parimaid praktikaid.  

Meil on suur rõõm tutvustada osasid tegijad, kes seminarile oma kogemustest rääkima tulevad: 

Hans Petter Stub on Norra juhtiv tööandja brändingu ekspert. Ta töötab tööandja brändingu agentuuris Whydentify ja on ainus auhinnatud Magnet Awards’i austusauhinna võitja.  

Angela Garcia-Cano de Escondrillas on Hispaania juhtiv tööandja brändingu ekspert WTC’st: “Oma igapäevatöös saan töötada koos nii klientide, partnerite ja kolleegidega, luues rikastavaid suhteid, mis aitavad tõsta WTC ja minu enda positsiooni HR turunduse autoriteedina. Need  aitavad meil saavutada meie eesmärki: inimlikustada tööandja brände.”  

Anita Zvezdovics on esimese ja ainsa Ungari tööandja brändingu agentuuri Brandfizz’i asutaja ning EAEBA juhatuse asutajaliige.  

Lisaks on sündmusele esinema tulemas veel teisi tööandja brändingu valdkonna tippe Hollandist ja mujalt, keda avalikustame peagi! 

Kui tööandja brändingu valdkond Sind huvitab, siis kasuta seda ainulaadset võimalus tutvuda tippspetsialistidega näost näkku ning küsida ka neilt otse küsimusi.  

Üritus toimub 3. juunil kell 14:00 – 17:00 Hobo Hotellis (Kluuvikatu 4, 00100 Helsinki, Uusimaa, Finland), Playground ruumis.  

Tutvu ürituse kavaga: 

13.45-14.00 Kogunemine
14.00-14.15 Kersti Vannas (Instar Finland) avasõnad
14.15-14.35 Miks väärtustel puudub väärtus tööandja brändingu puhul, Hans Petter Stub, Whydentify
14.35-14.55 Integreeritud tööandja brändingu strateegia – reaalne juhtum NI kohta, Anita Zvezdovics, Brandfizz
14.55-15.15 Onboardingu olulisus tööandja brändingus – oluline samm, Angela Garcia-Cano de Escondrillas, WTC
15.15- 15.35 Tööandja bränding – bränd
15.35-16.00 Paneeldiskussioon – Kuidas näeb välja tööandja brändingu tulevik?
16.00-17.00 Q&A + võrgustumine 

Pileteid on vaid piiratud koguses, seega soeta endale pilet kohe siit: https://fienta.com/employer-branding-top-voices 

Üritus toimub inglise keeles! 

 

Eestist minek:

Eestist on tulemas mitmeid osalejaid ja enamus plaanib teha mõnusat päevareisi. 

Me soovitame võtta 10.30 (või 7.30) laev Tallinnast Helsingisse ja tagasi tulla 19.30 või 20.30 laevaga. Lisame siia lingi laevapiletite aegade ja hindade kohta: https://laevapiletid.ee/ 

 

Kohtumiseni Helsingis! 

 

Küsimuste korral kirjuta meile: Merilin Ilustrumm (merilin.ilustrumm@instar.ee)