Elsbet Alasoo: psühholoogia ja personalijuhtimine tõi mind tööandja brändinguni

Mina olen Elsbet.

Mind on huvitanud inimeste mõtte- ja käitumismustrid ning nende põhjused. Sellest tulenevalt läksin õppima Tallinna Ülikooli psühholoogiat. Psühholoogiaõpingud andsid laiapõhjalise ülevaate ning kinnituse, et töö inimestega on mulle südamelähedane. Juba teisel kursusel teadsin, et soovin õpitud teadmisi rakendada personalivaldkonnas. Jätkasin õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis personalijuhtimise erialal. Õpingute käigus tegime sissepõike tööandja brändingu teemasse, mis oli põnev ja kõnetas mind koheselt.

Varasemalt olen kuulunud logistika-, automüügi- ja farmaatsiavaldkonna ettevõtete tugiüksustesse. Olen tegelenud töötajate värbamise, töösuhte dokumentatsiooniga, koolitus- ja arendustegevustega, programmide arenduse ja juurutamisega, sisekommunikatsiooniga, töötajate ja juhtide nõustamisega ning seisnud hea selle eest, et kõik töötajad tunneksid end ettevõttes hoituna.

Vabal ajal veedan aega pere ja sõpradega, käin kinos ja teatris, viibin looduses ja reisin, avastan uusi kohti või leian end vanadelt tuttavatelt radadelt. Mulle meeldib jäädvustada pea kõiki hetki enda elus. 

Mind kõnetab Instari pühendumine tööandja brändingu valdkonnas. Tööandja bränding on mitmetahuline ja koosneb väikestest detailidest. Igal detailil on oluline roll suure pildi kujundamisel. Iga tegevus, mida ettevõte teeb, on moel või teisel seotud tööandja brändinguga. Olen alati tahtnud teha koostööd erinevate ettevõtetega, olla neile partneriks ning saata koos korda midagi suurt ja ägedat.

Pean end süsteemseks ja kohusetundlikuks inimeseks, kes mõtleb mitu sammu ette. Oma otsuseid kaalutlen põhjalikult ning olen alati avatud argumenteeritud diskussioonidele.

Instaris on mul võimalus õppida ja areneda ning anda ka enda panus tööandja brändingu valdkonda. Mul on suur rõõm, et olen osa Instarist.