Daisy – Lõuna-Eesti tööandja brändingu saadik

Selle nädala alguses liitus meie tiimiga projektijuht Daisy Koorits, kes toob Instari lähemale ka Lõuna-Eesti ettevõtetele. Koroonakriisis on tööandja brändingu olulisus ettevõtete seas veelgi tõusnud ning Instar soovib võimalikult paljudel ettevõtetel aidada oma tööandja brändi luua, arendada, tugevdada.  Daisy on meie tööandja brändingu saadik Lõuna-Eestis, kes töötab hetkel Viljandis kodukontoris, kuid kui koroona levik väheneb, siis on kohe valmis isiklikult kohtuma tulema.

Daisyl on kliendisuhete hoidmise ja juhtimise kogemus Delux Production OÜ suurkliendihaldurina (Rootsi turg). Tootmisettevõttes töötades sai kiirelt selgeks, kui oluline seos on töötajate rahulolul ja klientide rahulolu ning müügitulemustega. Daisy on tegelenud töötajate leidmise, hoidmise ja arendamisega Viljandimaa suurima tööandja SA Viljandi Haigla (950 töötajat) arendusspetsialisti ja personalijuhina. Ta on õppinud personalitööd TalTechis ning saanud magistrikraadi turunduse- ja finantsjuhtimise erialal Tartu Ülikoolis. Oma magistritöös uuris Daisy  tööandja atraktiivsuse tegureid õdede ja õendusüliõpilaste seas ning sai selle eest 2019. aastal Instarilt parima tööandja brändingu lõputöö auhinna.

Daisy on elukestva õppimise usku ning vabal ajal tegeleb ka palju enesearendamisega, et olla oma elus ja töös tulemuslikum. Oma rõõmsameelsust ja energiat aitab Daisyl hoida elurõõmuekspert kuldne retriiver Macky.

Instariga liitus Daisy soovist aidata ettevõtetel leida üles nende unikaalne väärtuspakkumine tööandjana, kujundada parimat töötajakogemust ning seda kommunikeerida. „Ma usun, et igat tööandjat on võimalik turundada, aga parimaid tulemusi saavutab siis, kui seda teevad ettevõtte töötajad. Selleks, et töötajatest saaksid brändisaadikud on vaja luua kogemusi, mida töötajad soovivad teistega jagada. Olen valmis tööandjaid aitama, et läbi töötajakogemuse kujundamise tugevdada oma tööandja brändi.“

Employer Branding Project Manager Daisy

Instaris on Daisy ülesandeks tööandja brändingu ja uuringute projektide elluviimine. Samuti ka uuringute analüütika.

Kui soovid teada kui atraktiivne on Sinu organisatsioon tööandjana, siis telli tööandja atraktiivsuse uuring daisy.koorits@instar.ee ning võta ühendust, et rääkida ka konkreetsetest tegevustest, kuidas Instar saab Sul aidata olla atraktiivsem tööandja.

Instar on tööandja brändingu agentuur, mis tegeleb 2007. aastast tööandja maine alaste uuringute läbiviimisega ja tööandja brändingu täisteenuste pakkumisega Balti riikides. Instar on üle-euroopalise tööandjabrändinguga tegelevate agentuuride EAEBA liige.