Atraktiivsete Tööandjate päev 2020

Aasta oodatuim päev on kohe-kohe ukse ees! 11. septembril toimub Atraktiivsete Tööandjate päev, kus tutvustame väga oodatud, värskeid 2020. aasta töö-ootuste uuringute tulemusi (kogenud töötajad, tudengid ja kutsekoolide õpilased) ning tunnustame Eesti atarktiivsemaid tööandjaid.

Sel aastal Atraktiivsete Tööandjate päeval eriline rõhk strateegilisel tööandja brändingul ja organisatsiooni juhtimisel. Kõnelema tulevad kogenud tipp- ja personalijuhid nii Eestist kui ka välismaalt, kes on strateegilise juhtimisega kokku puutunud ning näevad strateegilise tööandja brändingu vajadust. 

Toimumise aeg: reede, 11. september 2020 kell 13.00-17.00
Toimumiskoht:  Noblessneri Sadamas, Lessneri saal
Registreeriumine: Registreeru kohe: SIIT Piletid on välja müüdud

ESINEJAD + võitjad

INFO OSALEJATELE

Ootame Teid üritusele reedel, 11. septembril algusega kell 13.00 Lessneri saalis (PROTO Avastustehas, Peetri 10, Tallinn). Registreerimine algab 12.30.

AJAKAVA

12.30-13.00 Registreerimine ja kogunemine

13.00-13.15 Avasõnad Kersti Vannas (Instar EBC, tegevjuht) ja Piret Potisepp (Eesti Kaubandus-ja tööstuskoda, teenuste direktor)

13.15-14.00 2020. aasta töö-ootuste uuringu ülevaade (ootused tööandjatele, toimivad infokanalid) ja töö-ootuste muutumine 10 aasta jooksul ning COVIDi ajal. Kersti Vannas (Instar EBC tegevjuht) ja Anneli Villenthal (Instar EBC analüütik)

14:00-14.30 Coca-Cola HBC approach to strategic Employer Branding and case study. Liza Shybanova (Coca-Cola HBC HR manager, Poola ja Balti Coca-Cola HBC) ja Berit Vals (Total Rewards & HR Excellence Manager, Poola ja Balti) inglise keeles

14.30-15.00 Vestlusring – Strateegia, bränd ja mõõdikud tööandja brändingus. Kuidas üksikute lahingute asemel võita sõdasid? Kuidas luua kuvand, mis kestab nii headel kui ka halbadel aegadel?

Vestlevad: Ingrid Viinapuu (Telia, personalidirektor), Kristi Veskus (Work in Estonia, turundusjuht), Maris Viires (CV-Online, turundusjuht) ja Tõnu Tamm (TÜ kommunikatsioonitudeng)

15.00-15.30 Kohvipaus

15.30-15.50 Rahvusvahelised nipid ja trikid. Kuidas strateegiliselt läheneda tööandja kuvandi loomisele juhtide tasandil? Mis on juhi roll tööandja kuvandi loomisel? Adam Horvath (tööandja brändingu strateeg, juhatuse liige European Association of Employer Branding Agencies, Certified Leadership Communicator (INSEAD), BrandFizz Hungary tegevjuht) inglise keeles

15.50-15.55 Brett Minchingtoni (Word Employer Branding Day ja Employer Branding College’i eestvedaja) tervitus kõigile osalejatele ja peatsetele võitjatele

15.55-16.20 Atraktiivsete tööandjate auhindamine: Instar EBC koos Eesti Kaubandus- ja tööstuskojaga

16.20-16.35 Võitjate vestlusminutid

16.35-16.45 Lõppsõna: Instar EBC tegevjuht ja asutaja Kersti Vannas

16.45-17.00 Kook, kohvi ja loosimine💙 Atraktiivsete tööandjate pildistamine

Atraktiivsete tööandjate päeva moderaatorid on Kersti Vannas Instarist ja Piret Potisepp Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojast.

KORRALDUSLIK

Üritusel kuulutatakse välja atraktiivsemad tööandjad vahemikus 15.50-16.20. Juhul, kui Teie organisatsiooni nimi välja hõigatakse, siis palume teil tulla lavale aumärki vastu võtma. Kohal on ka fotograaf, kes teeb kõigist võitjatest ja osalejatest pilti.

Ürituse lisainfo: https://www.facebook.com/events/1150927031953333

PARKIMINE

Autoga tulijatel soovitame parkida PROTO Avastustehase juures olevasse tasulisse parklasse.

Tähtis – kui on selgunud, et Teil ei ole siiski võimalik üritusest osa võtta, palun andke sellest esimesel võimalusel teada anneli.villenthal@instar.ee

ANNAME ENDAST KÕIK, ET ÜRITUSEL OLEKS OHUTU.

Jälgime koroonaviiruse leviku ja olukorraga seotud ametlikke juhiseid ja kindlasti ei soovi me riskida oma üritustel osalejate tervisega.

Tagame Sulle:

– Piisavalt ruumi, et tunneksid end ohutult.

– Maskid ja käte desifintseerimisvahendid.

Palume Sinult:

– Kui sul on haigustunnused, näiteks nõrk kurguvalu, köha, nohu, palavik või lihtsalt halb enesetunne, palume jääda koju.

– Samamoodi palun jää koju, kui tulid hiljuti kõrge riskiga riigist.

Kui enne sündmuse toimumist jõustuvad piirangud ürituste füüsiliseks läbiviimiseks, üritame leida alternatiivseid lahendusi, et üritus toimuks näiteks virtuaalselt.

Olulise info Atraktiivsete Tööandjate päeva ja teiste esinejate kohta leiad ürituse Facebooki leheküljelt.

Kohtumiseni juba sel reedel Noblessneris!


Sinu Instari meeskond

Lisainfo: Kersti Vannas, tel nr 5296166 või kersti.vannas@instar.ee