Popkorn, purgisupp ja loosirattad: Mida lahedat leidus karjäärimessil Võti Tulevikku 2024?

5. märtsil toimus TalTechis karjäärimess Võti Tulevikku. Võti Tulevikku on Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus, mida korraldab tudengiorganisatsioon BEST-Estonia alates 1991. aastast.

Messipäeva jooksul sai tutvuda erinevate ettevõtete ja nende poolt pakutavate praktika- ja tööpakkumistega. Ka Instar käis vaatamas, mille põnevaga ettevõtted kandidaate ligi meelitavad.

Toome välja valiku ideedest:

Söök ja jook

Külastajatele meeldib alati messiboksidest midagi söödavat kaasa haarata. Tavalised poekommid ei ärata enam eriti möödujate tähelepanu, seega tuleks möödujatele pakkuda bränditud maiustusi või jooke.

   

Väga kuum teema on jätkuvalt ka popkorn ja masinajäätis, neid leidus nii mõneski boksis.

Seega kui tahad silma paista, tuleb pakkuda midagi erilist. Näiteks kiirnuudleid või purgisuppe.

Mängud

Erinevad mängud on heaks viisiks külastajate tähelepanu äratamiseks ja nende boksi juures viibimise aja pikendamiseks aga ka potentsiaalsete kandidaatide proovile panekuks.

 

 

Oma töö tutvustamine

Nii mõnedki ettevõtted olid panustanud oma töö tutvustamisesse ning näitasid ekraanidelt huvilistele videoid või olid kohale toonud igapäevaseid töövahendeid aga ka tooteid, mida toodetakse.

Bränditud kingitused

Messil jalutades oli rõõm näha, kui paljud ettevõtted on panustanud oma messiboksi kujundamisesse ning reklaamtoodetesse, mida möödujatele pakkuda. Klassikaliselt oli paljudel laudadel kirjutusvahendeid, kleepse, helkureid ja kaelapaelu kui ka torusalle, veepudeleid ja mälupulki.

Aga leidus ka neid, kes jagasid mütse, sokke, mesilasvahast toidurätikuid, hambapesu tablette, kohvrisilte ja ka näiteks kondoome.

 

Kui ka Sina tahad olla silmapaistvam, kuid ei tea, kust alustada, siis kirjuta info@instar.ee ja aitame Sind suure rõõmuga!

Lisaks saad tulla inspiratsiooni täis hommikuseminarile 13. märtsil Erinevate Tubade Klubisse, kus toimub Värbamisturundusauhinnad – KICKOFF 2024.