GALERII | Delta karjääripäev tõi kokku ettevõtjad ja tudengid

Neljandat korda Tartus toimunud Delta karjääripäev andis ettevõtetele hea võimaluse kohtuda näost näkku oma tulevaste töötajatega, koguda väärtuslikku infot otse sihtrühmalt ning tutvustada noortele praktika- ja töövõimalusi.

Möödunud neljapäeval toimus Tartus Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi, majandusteaduskonna ning matemaatika ja statistika instituudi eestvedamisel juba neljas Delta karjääripäev, mis tõi ühe katuse alla kokku väljakutseid otsivad tudengid ja ettevõtted, kes vajasid nii praktikante kui ka töötajaid.

Karjäärimessile tuli pea poolsada ettevõtet

Seekordne Delta karjääripäev toimus hübriidüritusena, tuues Tartu Ülikooli akadeemilisse spordiklubisse üle 45 ettevõtte, nende seas ka mitmeid Instari kliente, ja võimaldades sündmusest osa saada ka veebi teel. Lühiettekannetega astusid üles pea kõik messil osalenud organisatsioonid.

Karjääripäeval said tudengid tutvuda organisatsioonidega, võrrelda nende pakutut, et näha, milline organisatsioon neile kõige paremini sobiks ja millele peaks oma õpingute käigus veel tähelepanu pöörama, et tulevikus unistuste ametikohale jõuda ning leida endale ka praktika- või töökoht.

Karjäärimessil saab suhelda otse sihtrühmaga

Karjääripäevad on ettevõtetele heaks võimaluseks suhelda otse oma tulevaste töötajatega ja saada aimu tudengite ootuste, vajaduste ja soovide kohta tööturule. Karjääriüritus andis tudengitele aimu tööturu vajadustest ja pakkus mõtlemisainet tuleviku karjäärivõimaluste kohta. Praktikakoha leidmine on oluline etapp erialaste oskuste omandamisel ja annab esmase töökogemuse antud valdkonnas.

Toome teieni mõned säravaimad hetked karjääripäevalt ja Instarile silma jäänud lahendused, millega ettevõtted üksteise võidu tudengite tähelepanu võita püüdsid.

Värbamisturundusauhinnad 2022

Tahad teada, kuidas noortele veelgi paremini silma paista? Juba 17. märtsil toimub Värbamisturundusauhinnad Kick-Off 2022 üritus, kus kuulutatakse välja 2021. aasta silmapaistvaimad värbamisturundusteod ja selguvad ka parimad praktikad järelkasvu kategoorias.

Tule kuula, mida teised tööturul teevad ja registeeri end Värbamisturundusauhindade üritusele.