Triin Vasli: tööandja bränding on minu jaoks missiooniga töö

3 Min (572 sõna)
Instar, meeskond, tööandja bränding, tööandjabränding,

Aasta alguses Instari tiimiga liitunud tööandja brändingu projektijuht Triin Vaslit kannustab tugev missioonitunne ja soov areneda. Triin on toimekas mitmel rindel, õppides täiskohaga töö kõrvalt Tartu Ülikooli magistratuuris ja aidates ka Varjupaikade MTÜ-d vabatahtlikuna. Triinu ülesanne Instaris on juhtida tööandja brändingu projekte, aidates luua omanäolisi ja silmapaistvaid tööandja brände.

Olen Triin ja liitusin Instari tiimiga käesoleva aasta alguses. Instari tööandja brändingu projektijuhi töökuulutus jäi mulle silma LinkedInis ja kuna valdkond mind kõnetas, kandideerisin. Veetnud siin pisikeses ja soojas meeskonnas juba üle kahe kuu, pole pidanud oma otsust kahetsema. Vastupidi, tunnen, et tööandja brändingu maailm muutub iga päevaga aina põnevamaks ja sügavamaks ning ees seisavad väga paeluvad projektid ja väljakutsed. Valdkonnas tehakse väga ägedaid asju ja järjest enam leiavad ka Eesti ettevõtted tee tööandja brändingu maailma.

Liitusin Instari tiimiga, sest näen, et selles väikeses ettevõttes on võimalik jõudsalt areneda ja end proovile panna. Minu jaoks on see suure missiooniga töö, sest saan igapäevaselt töötada kirega selle nimel, et igal töötajal oleks oma tööandja juures hea töötada, et teda väärtustataks, hoitaks ja tunnustataks. Saan anda oma panuse, et ka tööandjad paistaksid tööturul silma, oskaksid oma väärtuseid kommunikeerida ja leiaksid tööturult üles just need õiged inimesed, keda nad vajavad. See paneb mul silma särama ja toob naeratuse näole.

Paigal seista ei saa

Pean ennast avatud, energiliseks ja rõõmsameelseks inimeseks. Tahan arvata, et olen ka sihikindel. Üks olulisimaid väärtuseid elus on minu jaoks pidev eneseareng. Armastan astuda suuri samme ja muutun sageli rahulolematuks, kui tunnen, et seisan paigal. Kui ma midagi teen, siis teen seda südamega.

Minu taust on ajakirjanduse ja digiturunduse vallas. Olen õppinud turundust ja selles vallas ka mitmel positsioonil töötanud. Paralleelselt tööelule õpin hetkel Tartu Ülikooli magistratuuris teenuste disaini ja juhtimist. Loodan, et suudan tulevikus siduda üheks tervikuks nii teenuste disaini ja turunduse valdkonna teadmised kui ka suure armastuse kirjutamise vastu ja rakendada seda kõike tööandja brändingu valdkonnas.

Väljakutseid täis töö

Instar on pisike, aga suure südamega agentuur. Siin on iga päev väljakutseid täis ja võimalusi arenemiseks nii isiklikul tasandil kui ka organisatsioonina jagub. Siin on võimalik teha koostööd oma ala professionaalidega ja näha ettevõtete hingeelu ja tööajaid. See on tohutult arendav ja põnev. Iga projekt on erinev. Iga päev on erinev. Minu peamine fookus Instaris on tööandja brändingu projektide juhtimine, kuid lähtuvalt oma taustast soovin südameasjaks võtta ka Instari enda digikuvandi kaasajastamise ja kommunikatsiooni.

Hingelt looduslaps

Olen suur loodusesõber ja proovin suure osa oma vabast ajast veeta metsas matkates. See on parim kosutus hingele. Kuna mul on kaks austraalia lambakoera, siis võlgnen nendele selle tänu, et nad mind iga päev loodusesse viivad. Seal sünnib muidugi ka palju häid töömõtteid ja on hädavajalikuks vahelduseks loomingulisemate tööülesannete täitmisel. Instari paindlik töögraafik ja -koht võimaldab mul tihti käia ja teha tööd Hiiumaal, kuhu kuulub minu süda ja kuhu loodan lähitulevikus ka kolida.

Suur osa minu vabast ajast läheb muidugi ka ülikooliõpingutele. Muuhulgas olen vabatahtlik Varjupaikade MTÜs, aidates neid kommunikatsiooni ja sisuloomega. Palju asju on laual ja kui rääkida suurimatest eraelulistest väljakutsetest, siis nendeks on hetkel kindlasti ajaplaneerimine, kuidas kõik vajalik tehtud saaks nii, et ka puhata ka jõuab, ja kodu leidmine. Kui mul on ühel hetkel oma maja, saab minust kindlasti ka suur rohenäpp.

Hobid: ronimine, seltskonnatants, koerad ja matkamine, lugemine.
LinkedIn: Triin Vasli

Instar on tööandja brändingu agentuur, mis tegeleb 2007. aastast tööandja maine alaste uuringute läbiviimisega ja tööandja brändingu täisteenuste pakkumisega Balti riikides. Instar on üle-euroopalise tööandjabrändinguga tegelevate agentuuride EAEBA liige. Meie meeskond laieneb ja otsime oma tiimi säravaid inimesi. Kui tunned, et valdkond on sinu jaoks, kirjuta meile info@instar.ee.